Gamyba

Pasirinkus gaminio modelį,  odas, atsiuntus logotipo failą bus paruošiama išankstinė sąskaita apmokėjimui ir atsiųstos įspaudo vizualizacijos susiderinimui.  Gamyba suplanuojama tuomet kai gauname apmokėjimą ir pabaigiame susiderinti visas užsakymo detales.  Jei norima užsakyti individualius gaminius, tai tuomet laukiame išsamios informacijos arba pavyzdžių gamybos technologijos įsivertinimui bei kainos paskaičiavimui.

Gamybos procesai:

Gamyba vyksta pasitelkiant siuvimo, presavimo, kirtimo, pjovimo, sklembimo, įspaudų kaitinimo, lazeriavimo, klijavimo ir dekoravimo įrangą.

Gamybos terminas:

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo,  gaminių kiekio ir tuo metu esančių užsakymų. Gali trukti nuo 5 iki 20 darbo dienų.

Logotipo įspaudo formos gamyba:

Reikalingas darbinis/vektorinis (sukreintas) failas. Rekomenduojami logo failų formatai: Adobe Acrobat: *pdf  (rekomenduojame); Adobe Illustrator: *ai, *eps; Adobe Photoshop: *tiff; CorelDRAW: *cdr.

Maketo dydis: maketuojamas ir pritaikomas mūsų dizainerių atsižvelgiant į gaminį ir kliento pageidavimus. Maketo vizualizacija atsiunčiama klientui dėl susiderinimo.

Maketo spalvos: 100% juoda (K) arba kita “spot” spalva.

Tekstai: visi makete naudojami šriftai privalo būti įtraukti (embeded) į PDF failą. Pateikiant maketus kitais formatais šriftai privalo būti sukreivinti (Create outlines / Convert to curves).

Rekomendacijos:

– Vengti plonesnių nei 0,1 mm storio linijų makete.

– Vengti negatyvinių elementų smulkesnių nei 0.2 mm.

– Atstumą tarp elementų palaikyti didesnį nei 0.2 mm.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

  • DETALIŲ KIRTIMAS. Teikiame įvairių detalių išpjovimo/ kirtimo paslaugas. Pagal Jūsų maketus pagaminsime kirtiklius/kirtimo formas ir tiksliai iškirsime detales, ruošinius, dalis, tarpines. Paprastai kertama iš natūralios odos, dirbtinės odos, gumos, porolono, kamštinės medienos, plastiko, popieriaus, kartono, veltinio ar kt.  Dėl kainų teirautis el.paštu.
  • ĮSPAUDIMAS. Teikiame įspaudimo paslaugas ant įvairių paviršių.  Gali būti įspaudžiami logotipai, užrašai, raštai ir kt.  Yra galimybė įspausti į popierių, kartoną, medį, natūralią odą, dirbtinę odą, odos pakaitaitalą ar kt. Paruošiame maketus ir pagaminame įspaudimo formas.  Dėl kainų teirautis el.paštu.

Gaminiai ►►

Verslo dovanos

Odiniai suvenyrai

Kiti odos gaminiai

Gamyba pagal individualius užsakymus su užsakovo logotipo įspaudimu.

☎ +37065558468

✉ info@odinereklama.lt