Apie mus

 

Specializuojamės B2B ir B2C odinių verslo dovanų, suvenyrų bei aksesuarų gamyboje. Nuo  kitų panašios veiklos įmonių išsiskiriame tuo, kad visus gaminius nuo pradžios iki galo gaminame patys.

Gaminame savo sukurtus odos gaminius su Jūsų logotipu. Išgaunamas giluminis įspaudas – išskirtinis ir solidus Jūsų prekinio ženklo vaizdas odoje.

Kai klientas nori vienetinės  personalizuotos dovanos – išgraviruojame lazeriu su klientu suderintą maketą (aktualu užsakantiems mažais kiekiais).

Nuolat tobuliname gaminimo darbo metodus bei priemones. Keliame sau aukštus darbo kokybės  reikalavimus ir taip tobulėjame.

Ypač didelis dėmesys yra skiriamas gaminių dizainui, stengiamės kurti minimalistinio/skandinaviško stiliaus gaminius.  Šiuo metu puslapyje patalpinti gaminių pavyzdžiai atskleidžia mūsų kūrybinį įnašą. Gaminame  ir individualius užsakymus pagal kliento poreikius, stengiamės kuo orginaliau  perteikti užsakovo įdėją pagal galimą biudžetą ir poreikius.  Priimame užsakymus tiek mažoms, tiek didelėms gamybinėms apimtims, atitinkamai skaičiuojama ir gaminių kaina.

Gaminiams naudojama tik aukštos kokybės europietiška natūrali oda, atitinkanti tarptautinius REACH standartus.

Gaminiai ►►

Verslo dovanos

Odiniai suvenyrai

Kiti odos gaminiai

Gamyba pagal individualius užsakymus su užsakovo logotipo įspaudimu.

☎ +37065558468

✉ info@odinereklama.lt