Odinės etiketės OE1

Kodas: OE1 / Etikečių gamyba iš odos

Aprašymas:  Odinės etiketės su Jūsų pasirinktu logotipo  ar tiesiog užrašo įspaudu odoje. Įspaudas odoje išsiskiria gražiu 3D vaizdu, suteikia prekei išskirtinį, solidų prieskonį.  Gaminiams naudojama natūrali oda,  verstos odos pakaitalas arba dirbtinė oda (dermantinas). Pagal poreikį etiketės gali būti gaminamos su lipnia nugarine puse priklijavimui prie pakuočių. Etiketės gali būti su skylutėmis prisiuvimui (paprastai 2 mm skersmens), galimas skylučių kiekis nurodytas prie kiekvienos etikečių formos (matmenų).  Etiketės gali būti ir su furnitūra (su spaudėmis/knokėmis arba su užsukamomis kniedėmis) jei norima etiketes naudoti uždedant per gaminio kraštą arba tiesiog kaip alternatyvų tvirtinimą (vietoje prisiuvimo).  Suderinus užsakymą atsiunčiamas užsakymo lapas su įspaudo vizualizacija ir etiketės eskizu pasitvirtinimui.

Failas: tinkamiausias vektorinio tipo (darbinis) logotipo failas  (PDF, CDR, EPS, AI …  formate). Jei vektorinio failo neturite, tuomet  reiktų gauti geros kokybės juodai baltą paveiksliuką.  Tuo atveju, kai norima įspausti tik užrašą, tai pakanka parašyti tekstą ir kokio  marždaug šrifto rašto norėtumėte (eskizo pagalba pabaigiame susiderinti galutį įspaudo vaizdą).

Pagal suderintą maketą išliejama metalinė įspaudo klišė (forma) su kuria daromi įspaudai odoje, odos pakaitale. Įspaudo forma yra daugkartinė, todėl  jos nereikia persigaminti  pakartotiniams užsakymams.

Etikečių matmenys:  Turimos kirtimo formos: 1×3(2 skylutės); 0,8×8,3 (2 skylutės); 1,5×3(2 skylutės); 1×4,5 (suapvalintais galais, 2 skylutės); 1×5(2 skylutės); 1×6(2 skylutės); 1,5×4,5 (vienas galas apvalus, 2 skylutės); 1,5×4(4 skylutės); 1,5×5(2 skylutės); 1,5×7(2 skylutės); 2,5×3(4 skylutės),  3×3(4 skylutės), 1,8×5 (užapvalinti galai, 2 slylutės); 2×5(4 skylutės); 2×6(2 skylutės); 2×7,5( 2 skylutės); 2,15×7,5(2 skylutės); 2,5×4,5(2 skylutės); 2,6×4(4 skylutės); 2,5×7 (2 skylutės); 3×5,5(2 skylutės); 3×2 (ovalo forma, 2 skylutės); 3,5×4,5 (ovalo forma, 2 skylutės); 2×8(2/4/8 skylutės); 2×8,2 (2 skylutės), 1,5×9,5(2 skylutės/ 4 skylutės ), 2×11,2(2 skylutės); 3×11(4 skylutės); 4×8; 4×10; 5,5×10; 7×10; 6×5,5; 7×5; 4,3×4,3(trikampio forma), 4cm (apskirtimo forma); 5cm (apskirtimo forma); 6cm (apskirtimo forma) . Jei šios formos netinka, tai yra  galimybė pagaminti ir pagal Jūsų matmenis.

Perlenkiamoms per kraštą (su spaudėmis arba su užsukamomis kniedėmis) etiketėms labiausiai tinka formos 1×6; 1.5×7, 1.5×9.5, 2×8,  2×11, 3×11 cm.

Etiketės gali būti:

1) Natūralios odos etiketės /odinės etiketės:

Šios etiketės dažniausiai naudojamos ant rankdarbių, rankinių, viršutinių drabužių, avalynės, pakuočių ir kitų gaminių.

Gaminiai su natūralios odos etiketėmis suteikia prekei didelę pridėtinę vertę ir  firminio gaminio vaizdą. Daugumą turimų odų galite peržiūrėti mūsų puslapio skiltyje „ODOS”. Įspaudo ryškumas priklauso nuo pasirinktos odos , toks kaip matomas pavyzdyje. Šias etiketes nerekomenduojame skalbti, jei yra noras dėti ant skalbiamų gaminių, tai patartina  gaminti nuimamas su spaude arba su užsukama kniede,  jei vis tik naudojamos prisiuvamos, tuomet reiktų rinktis cheminį valymą (skalbiamoms etiketėms labiau tinkama verstos odos pakaitalo arba dirbtinė oda).

Pavyzdžiai su natūralia oda:

  naujos_odos 

   odines etiketes

 3   etiketes

IMG_5464   IMG_5448

Etiket  etiket_1

 IMG_5772  IMG_6272

etik  

2x8   2

IMG_6261  IMG_5420

IMG_6631  IMG_6642

cut_wear  woolenclogs

Odines etiketes  cof

odines etiketes  odines etiketes

odines etiketes  odines etiketes

odines etiketes  odines etiketes

odines etiketes  odines etiketes

 

Priklijuojamos natūralios odos etiketės.

2)  Verstos odos pakaitalo etiketės (drabužių etiketės):

Šios etiketės dažniausiai naudojamos ant drabužių, kepurių, šalikų, pirštinių, vaikiškų drabužėlių ir pan.

Jų vaizdas panašus į versto tipo odą (zomša).  Tai yra sintetinė medžiaga su natūralios odos dulkių priemaišomis.  Ypač atspari aplinkos poveikiui. Oda plona ir minkšta, tinkama drabužiams (odos storis 0,7 mm). Šias etiketes galima skalbti vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis.  Drabužių etiketės yra  tinkamos prisiuvimui ir su medžiagos siuvimo mašina.

Turimos spalvos:

Pavyzdžiai su verstos odos pakaitalu:

alcantara etiketes  dav

etiketes  etiketes

verstos odos pakaitalo etiketes  verstos odos pakaitalo etiketes

 

  

cof

3)  Dirbtinės odos etiketės (dermantininės etiketės) :

Plačiai naudojamos etiketės,  jos tinka tiek ant drabužių tiek ant kitų gaminių, tačiau jų vaizdas yra kiek paprastesnis nei su kitomis odomis.

Šios dirbtinės odos vaizdas panašus į natūralios odos. Nugarinėje pusėje audinys padengtas susmulkintos natūralios odos sluoksniu, kad vaizdas kuo mažiau skirtūsi nuo natūralios odos.  Įspaudas odoje gaunasi reljefinis (be spalvos pakitimo).  Šios dermantininės etiketės yra pilnai skalbiamos. Minimalus gaminamas kiekis 100 vnt. iš vienos odos.  Kaina žemiausia lyginant su natūralios odos ar alcantara tipo oda.

Turimos dirbtinės odos (dermantino) spalvos:

cof

Pavyzdžiai su dirbtine oda (dermantinas) :

dirbtines odos etiketes  Dirbtinės odos etiketes

dirbtines odos etiketes

Odinių etikečių kaina:

Derinama individualiai. Kainos suskaičiavimui reiktų žinoti išsirinktus etiketės matmenis (turimos kirtimo formos/etikečių matmenys nurodyti aukščiau) ir užsakomą etikečių kiekį. Užsakomam kiekiui didėjant kaina mažėja. Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt. Parašykite El. laišką info@odinereklama.lt su užklausą kainos suskaičiavimui.  GARANTUOJAME  žemiausią kainą rinkoje užsakomai etikečių gamybai!  O jei nutiko taip, kad gavote pasiūlymą su žemesne kaina nei mūsų, tai parašykite mums. 

Jei etikečių reikia su spaudėmis/knopkėmis arba su užsukamomis kniedėmis, tai prie etikečių kainos prisideda 0,18 Eur/vnt.

Gamybos terminas:

Priklauso nuo mūsų užimtumo, paprastai trunka 1-2 sav.  nuo galutinio susiderinimo ir apmokėjimo gavimo.

___________________________________

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI AKTULU:  Odinės rankenėlės

Žymos:

Gaminiai ►►

Verslo dovanos

Odiniai suvenyrai

Kiti odos gaminiai

Gamyba pagal individualius užsakymus su užsakovo logotipo įspaudimu.

☎ +37065558468

✉ info@odinereklama.lt

2014/12/03